Flakefast Kahvaltı Festivali

Flakefest Kahvaltı gevrekleri çocuklar için hem besleyici hem de lezzetli. Daha önce denemediyseniz muhakkak denemenizi öneririm. Piyasadaki diğer kahvaltı gevreklerinden farklı, bol taneli ve en önemlisi sağlıklı. Büyüme çağındaki çocuklar için birebir.


Anneler, kahvaltıda çocuklarınıza sağlıklı, yeni seçenekler sunabilirsiniz.Tam tahıllı kahvaltı gevrekleri, yararlı ve aynı zamanda lezzetlidir. Çocuklarınızın tercihine göre süt, yoğurt, meyve ya da kuruyemiş ile besleyici ve eğlenceli kahvaltılar hazırlamayı deneyebilirsiniz.

Flakefest ballı tahıl topları ile nefis bir kahvaltı. Ara öğünler için de düşünebilirsiniz
Tam buğday unu oranı fazla olan,herhangi bir katkı maddesi ve kabartıcı kullanılmayan kahvaltılık gevrekler-standart ürünlere göre az şiştiklerinden-biraz daha sert olurlar;yani bu doğallıkları gereği oluşan bir durumdur.Flakefest kahvaltılık gevrekler de yüksek tam buğday oranları ve katkısız içerikleriyle, olması gereken sertliktedir.

Flakefest eğitim seminerleri başladı.
İlk olarak Seviye Kolejinde öğrencilerle buluştuk ve onlarla "Sağlıklı Beslenme Nasıl Olmalı" konusunu beraber irdeledik.
Bir sonraki okul neden sizin okulunuz olmasın? Hem velilere hem de öğrencilere ayrı ayrı düzenlediğimiz "Çocuklarda Sağlıklı ve Doğru Beslenme" seminerlerimizle ilgileniyorsanız bizimle, info@merkaygrup.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı yarınlarda sağlıklı çocuklarla görüşmek dileğiyle...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder